----- Hakkımızda

Konya’da Av. Asiye Tuğçe ÇAKIR tarafından kurulan ve teknolojinin sağladığı imkânlarla başta Konya olmak üzere ilçeleri ve tüm Türkiye’de Hukuki Danışmanlık faaliyetlerine devam eden ASİYE ÇAKIR HUKUK & DANIŞMANLIK OFİSİ; savunma hakkının vazgeçilmezliği, cezalandırmada adalet ve kanun önünde eşitlik, kanunilik, (kanunsuz suç ve ceza olmaz) belirlilik, şüpheden sanık yararlanır, cezaların şahsiliği ve hukukun üstünlüğü ilkelerini benimseyerek, gizlilik ve denetime elverişlilik prensiplerinden ödün vermeden, çalışmalarına devam etmektedir.

 

Hukuk büromuz müvekkillerinin sektörel ve/veya özel alanlarına özgü yenilikçi çözümler için doktrinsel çözümlemelerini de her daim araştırmasını yaparak, müvekkil memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiştir. Asiye ÇAKIR Hukuk ve Danışmanlık  Ofisi, ceza hukuku, aile hukuku, ihtilaf içeren dava, sözleşme ve danışmanlık başta olmak üzere tüm hukuki taleplerine cevap vermektedir.
Asiye ÇAKIR Hukuk ve Danışmanlık büromuz avukatlık mesleğinin gerektirdiği gizlilik, dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Ofisimizin tüm çalışanları müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir.

Hukuk ve Danışmanlık büromuz hukuki sorunların ortaya çıkmasını önlemek için önleyici danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Büromuz hukuki sorunlarda dava açmanın gerekli olmayacağı durumlarda sulh ve uzlaşma gibi yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmaktadır. Koruyucu avukatlık tavsiyeleri vererek müvekkiller için uyuşmazlık ortaya çıkmadan önlenebilmektedir.

Mesleğimizin temel ilkelerine bağlı kalarak müvekkillerimizin hak ve alacaklarını en kısa sürede en az maliyetle almalarını sağlamak temel prensibimizdir.

 

Av. Asiye Tuğçe ÇAKIR

Signature


Close Zoom